masz pytanie? zadzwoń

+48 509 631 310

"Ambicją naszą jest udoskonalenie działań tak, aby współpraca z naszymi klientami układała się jak najlepiej"
Drugi slider Pierwszy slider

Przetestuj Nowy System Do Wybielania – GLO SCIENCE

2024 - cała Polska

GLO Science to zupełnie nowa jakość w profesjonalnym wybielaniu.

System wybielania GLO, zapewnia doskonałe efekty w bardzo krótkim czasie, bez ryzyka nadwrażliwości szkliwa po zabiegu.

Do idealnego uśmiechu wystarczy jedynie jedna 32 minutowa wizyta w gabinecie oraz niewielkie urządzenie mieszczące się w dłoni, wraz z opatentowaną łyżką wybielającą.

Teraz możesz przetestować produkt, odbyć trening pod okiem naszego specjalisty i zdecydować czy technologia GLO jest dla Ciebie.

Wypełnij formularz kontaktowy, a skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia dogodnego terminu, abyś mógł przetestować GLO w swoim gabinecie.

 

Zapisz się

KILKA SŁÓW O GLO

 

Multidental Med wprowadza na rynek polski innowacyjny system do wybielania GLO Science. System ten łączy w sobie opatentowaną technologię, szybkość, wygodę oraz bezpieczeństwo, oferując trzy opcje wybielania, by odpowiedzieć na zróżnicowane potrzeby pacjentów oraz stomatologów.

 

Opatentowana Technologia GLO dla Wyjątkowego Efektu:

GLO wykorzystuje opatentowaną technologię łączącą wybielanie nie tylko za pomocą światła, jak w przypadku innych popularnych systemów do wybielania, ale także kontrolowanej temperatury, zapewniając łagodne, a jednocześnie skuteczne wybielanie. Specjalna konstrukcja łyżki do wybielania umożliwia swobodny przepływ jonów, eliminując ryzyko ich ulatniania.

 

Wyjątkowa Formuła – Bez Ryzyka Nadwrażliwości:

Dzięki prostej, a zarazem zaawansowanej formule opartej na nadtlenku wodoru, a także krótkiej ekspozycji na substancje wybielającą, System GLO gwarantuje bezpieczne wybielanie bez ryzyka nadwrażliwości szkliwa.  Wykorzystanie zarówno światła jak i kontrolowanej temperatury, skraca czas ekspozycji szkliwa na substancje czynną, co zapobiega powstawaniu nadwrażliwości pozabiegowej.

 

Krótki Czas Wybielania Zapewniający Doskonałe Efekty:

Wystarczy 2-4 sesji trwających 8 minut, aby osiągnąć oczekiwane rezultaty.  Sesje te przeprowadzane są podczas jednej wizyty w gabinecie. Producent zapewnia efekty obejmujące zmianę koloru szkliwa od 6 do 12 odcieni. Cała procedura wybielania trwa zaledwie 32 minuty.

 

 3 Opcje Wybielania, Dopasowane do Indywidualnych Potrzeb.

System GLO oferuje wybielanie profesjonalne w gabinecie, wybielanie  przez pacjenta w domu, oraz system łączony: w gabinecie oraz w domu.

3 DROGI WYBIELANIA

1. Wybielanie w Gabinecie i w Domu:

Połączenie wybielania w gabinecie i powtarzania procedury w warunkach domowych.

Gwarancja najlepszych rezultatów, umożliwiająca pacjentowi samodzielne zadbanie o podtrzymanie efektów.

 

2. Wybielanie w Gabinecie z 30% Nadtlenkiem Wodoru:

Procedura przeprowadzana przez lekarza dentystę z użyciem wysokiego stężenia nadtlenku wodoru. Monitorowany proces, który gwarantuje efektywność i szybkie rezultaty podczas jednej, 32 minutowej wizyty.

 

 

3. Wybielanie w Domu z 6% Nadtlenkiem Wodoru:

Wygodne i bezpieczne wybielanie w domowym zaciszu, dostosowane do potrzeb i harmonogramu pacjenta, oszczędzające czas spędzany przy fotelu dentystycznym. Efekt od 2 do 5 odcieni.

DLACZEGO WARTO ZAUFAĆ GLO

 

  • GLO to małe zgrabne, przenośne urządzenie zapewniające wygodę dentyście i pełną swobodę ruchów pacjentowi. Rozpoczęcie pracy z GLO, nie wymaga wysokich nakładów finansowych, ani wygospodarowania dodatkowej przestrzeni w gabinecie.  System GLO składa się jedynie z kontrolera mieszczącego się w dłoni, oraz opatentowanej łyżki emitującej światło oraz kontrolowaną temperaturę. 
  • GLO gwarantuje wysokie efekty, w krótkim czasie, bez ryzyka nadwrażliwości. Zmiana koloru szkliwa podczas procedury w gabinecie wynosi od 6 do 12 odcieni, w zależności od odcienia bazowego.
  • Teraz udostępniamy możliwość przetestowania systemu GLO przed jego zakupem.

PRZTESTUJ GLO ZA DARMO*

 

  • Wypełnij formularz kontaktowy, podaj preferowane terminy, w których chciałbyś przetestować GLO, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą, tak szybko jak będzie to możliwe  aby umówić się z Tobą na przeszkolenie oraz procedurę wybielania w Twoim gabinecie.
  • Na spotkanie specjalista zabierze ze sobą wszystkie potrzebne materiały abyś mógł wykonać wybielanie.
  • Możesz umówić dowolnego pacjenta aby wykonać zabieg wybielania w trakcie spotkania ze specjalistą.
  • Specjalista poświęci Ci dowolną ilość czasu i wyjaśni całą procedurę oraz odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości.
  • *Koszt takiego testowego, pełnowartościowego wybielania pod okiem specjalisty to zaledwie 100 zł, jednak gdy w następnym kroku zdecydujesz się na zakup dowolnego pakietu GLO, nie poniesiesz żadnych kosztów związanych ze szkoleniem.