masz pytanie? zadzwoń

+48 509 631 310

"Ambicją naszą jest udoskonalenie działań tak, aby współpraca z naszymi klientami układała się jak najlepiej"
Drugi slider Pierwszy slider

Teraz wypróbowanie Phoenixa lub Phoenixa MD nie kosztuje Cię nawet złotówki.

7 czerwca, 2019

Zdajemy sobie sprawę, że wypróbowywanie nowych produktów może wydawać się ryzykowne. Często, zachęceni reklamą tracimy czas i pieniądze na, pod różnymi względami, niesatysfakcjonujące nas produkty, które później rzucamy w kąt. Raz na jakiś czas trafi się coś, z czym zostajemy na dłużej, ale efektem  tych nieudanych prób są pieniądze zamrożone w kurzącym się produkcie, któremu powoli kończy się termin ważności.

 

A gdyby tak można było mieć gwarancję, że produkt w pełni spełni nasze oczekiwania?

 

W odpowiedzi na ten problem przygotowaliśmy rozwiązanie, dzięki któremu masz pewność, że Twoje pieniądze nie zostaną zmarnowane.

 

Poznaj produkty Phoenix oraz Phoenix MD –  w pełni biokompatybilne żywice do wykonywania tymczasowych koron i mostów.

 

Dokonując pierwszego zakupu Phoenixa lub Phoenixa MD  otrzymasz próbkę produktu gratis. Użyj jej w pierwszej kolejności, jeśli nie spełni Twoich oczekiwań, zwróć produkt, a oddamy Ci  Twoje pieniądze! Masz 14 dni na dokonanie zwrotu- to sporo czasu na testy i ocenę jakości.

 

Promocje typu „satysfakcja lub zwrot pieniędzy” nie cieszą się zwykle dużą popularnością. Jesteśmy wobec nich nieufni, ponieważ często drobnym druczkiem napisane są zasady, które finalnie uniemożliwiają nam zwrócenie zakupionego artykułu. U nas jest inaczej.

 

Jeśli w ciągu 14 dni od daty zakupu otrzymamy nienaruszony produkt, numer bądź kserokopię dokumentu zakupu (abyśmy wiedzieli jaką kwotę należy zwrócić) oraz numer konta nabywcy, przystępujemy do zwrotu pieniędzy. Bez gwiazdek i bez haczyków. Będzie nam bardzo miło, jeśli dołączysz krótkie uzasadnienie zwrotu, natomiast nie jest to warunek obligatoryjny. Masz pełne prawo oddać niesatysfakcjonujący Cię produkt. Całość regulaminu dostępna jest tutaj: Regulamin Promocji

 

Co prawda, zwrot produktu przebiegnie bez komplikacji, natomiast obawiamy się, że żaden z nich do nas nie wróci.

 

Dlaczego?  Phoenix oraz Phoenix MD to produkty, które zapewniają szybkie i łatwe użycie a do tego wysoką estetykę wykonanej pracy protetycznej. Co jest jeszcze istotne, nie zawierają szkodliwych substancji TEGDMA i HEMA, są w pełni  biokompatybilne! Można się w nich zakochać od pierwszego użycia! 🙂

Wybierz Phoenixa dla siebie i zamów już dziś- oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.