masz pytanie? zadzwoń

+48 509 631 310

"Ambicją naszą jest udoskonalenie działań tak, aby współpraca z naszymi klientami układała się jak najlepiej"
Drugi slider Pierwszy slider

Nowość: Race Evo!

1 lipca, 2020

RACE EVO – NAJLEPSZE CECHY RACE + NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA

 

RACE EVO to najnowsza ewolucja naszego popularnego i sprawdzonego systemu narzędzi obrotowych RaCe. Niezawodne oryginalne cechy RaCe w połączeniu z zastrzeżoną technologią obróbki cieplnej i wyższą prędkością obrotów, sprawiają, że instrumenty RACE ® EVO są bezpieczniejsze, łatwiejsze do kontrolowania i bardziej wydajne niż kiedykolwiek wcześniej.

 

  • Unikalna obróbka cieplna plus najważniejsze cechy RaCe to idealne połączenie siły, trwałości i kontroli. Dzięki niezrównanej odporności na cykliczne zmęczenie, optymalnej i nieinwazyjnej wydajności cięcia i zminimalizowanemu efektowi wkręcania, RACE ® EVO jest zaprojektowany tak, aby był bezpieczny.
  • Unikalna technologia obróbki cieplnej RACE ® EVO zapewnia niespotykane dotąd właściwości mechaniczne, które z kolei pozwalają na stosowanie większych prędkości dla szybszego i bardziej komfortowego leczenia pacjentów.
  • Konstrukcja RaCe i ponad 20 lat niezawodnej wydajności związanej ze stosowaniem wyższych prędkości, sprawiają, że użycie narzędzi RACE EVO jest jeszcze bardziej wydajne, a jednocześnie znajome.

 

 

 

Twoja technika. Twój wybór.

Dzięki RACE ® EVO masz wybór sposobu leczenia. Pełna gama instrumentów pozwala skutecznie leczyć kanały o zróżnicowanej anatomii. Po prostu zacznij od podstawowej sekwencji instrumentów, a następnie w razie potrzeby z łatwością zmień na następny rozmiar, aby uzyskać większe poszerzenie.

 

 

 

Zalety konstrukcji RaCe w połączeniu z obróbką cieplną i wysokimi prędkościami:

Zobacz film:

Teraz RaCe Evo kupisz w naszym sklepie internetowym.