masz pytanie? zadzwoń

+48 509 631 310

"Ambicją naszą jest udoskonalenie działań tak, aby współpraca z naszymi klientami układała się jak najlepiej"
Drugi slider Pierwszy slider

Multidental oficjalnym dystrybutorem implantów TBR w Polsce!

19 grudnia, 2019

Z wielką przyjemnością informujemy, że od października 2019 firma Multidental-Med jest nowym przedstawicielem implantów TBR w Polsce.

 

Francuskie implanty TBR od ponad 20 lat są obecne na polskim rynku i cieszą się dużym zaufaniem użytkowników, niektórzy używają implantów TBR od samego początku ich istnienia.

Przez ostatnie lata implanty TBR intensywnie się rozwijały, a producent wprowadzał wiele ulepszeń. Efektem tego są obecne linie implantów:

 

  • Z poziomu kości (bone level):

 

Implanty M – ze stożkiem Morsa, który jako jedyny na rynku ma 4o, co, w połączeniu z jego budową, daje bardzo dużą szczelność, pozwalając jednocześnie na dość łatwe usunięcie.

Implanty Infinity

Implanty Connect

 

Implanty Baby – czyli krótkie, które, między innymi, pozwalają uniknąć zabiegu sinus lifting bądź przesunięcia nerwu zębodołowego.

 

 

  • Z poziomu dziąsła (soft tissue level):

Jedyne na rynku, opatentowane przez TBR, a dystrybuowane przez Multidental-Med Polska implanty tytanowe z cyrkonową szyjką, które łączą doskonałą biozgodność tytanu z tkanką kostną oraz cyrkonu z tkankami miękkimi. Skracają czas całej procedury, nie potrzebują śruby gojącej, a rezultaty obserwowane od 15 lat to doskonała regeneracja dziąsła i estetyka

Implanty Z1 M

Implanty Z1 Infinity

Implanty Z1 Connect

 

 

TBR dostarcza również rozwiązania dla procedur cyfrowych.

 

Zachęcamy do zapoznania się z katalogami wszystkich dostępnych iplantów:

  • Z poziomu kości

Katalog- Implanty z poziomu kości TBR

  • Z1 – z poziomu dziąsła

Katalog- Implanty Z1 TBR

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Chętnie odbierzemy telefon, odczytamy maila i odpowiemy na pytania.

Multidental-Med

Tel: 509631310

Tel i fax: 618331503

e-mail: poznan@multidental.com.pl