masz pytanie? zadzwoń

+48 509 631 310

"Ambicją naszą jest udoskonalenie działań tak, aby współpraca z naszymi klientami układała się jak najlepiej"
Drugi slider Pierwszy slider

Asystent działu marketingu, promocji produktu i szkoleń

Maj 14, 2018

Podstawowe obowiązki:

– kontakt z klientami poprzez media (strona internetowa, facebook),

– opieka nad klientami, którzy nie mają dedykowanych opiekunów,

– udział w tworzeniu strategii marketingowych i ofert dla klientów,

– realizacja ustalonych strategii marketingowych,

– dbanie o promocję produktów w poszczególnych regionach,

– tworzenie prostych ulotek i materiałów reklamowych (z użyciem Word, Excel, Power Point),

– organizacja szkoleń dla lekarzy w zakresie szukania dogodnego miejsca, pozyskiwania chętnych oraz bieżącej obsługi szkolenia,

– nawiązywanie współpracy z targami i konferencjami branżowymi,

– reprezentowanie firmy na targach i konferencjach branżowych,

– kontakt z kontrahentami zagranicznymi,

– prace asystenckie wobec dyrekcji.

Oferujemy:

– umowę o pracę na czas określony 15 miesięcy (wraz z rozwojem firmy być może będzie możliwe zawarcie umowy na czas nieokreślony)

– atmosferę rodzinnej firmy,

– możliwość dokształcania się w branży, a także w dziedzinie handlu, negocjacji.

– pracę na pełen etat w jednym miejscu,

– wyjazdy na terenie Polski w zależności od potrzeb (ok. kilkanaście w roku), mogą się zdarzyć za granicę,

– narzędzia pracy: komputer, telefon służbowy.

Wymagania:

– wykształcenie wyższe,

– bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

– bardzo dobra znajomość obsługi komputera w systemie Windows XP, 7, 8,10

– bardzo dobra znajomość MS Office, szczególnie Word, Excel, Power Point, Outlook

– umiejętność tworzenia prezentacji Power Point oraz prostych plików graficznych (typu ulotki informacyjne) przy użyciu Word i Excel

– umiejętność szybkiego przyswajania nowych programów komputerowych,

– komunikatywność,

– umiejętność pracy w zespole,

– umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy branżowej

– otwartość na współpracę z ludźmi

– min. 2 lata doświadczenia zawodowego

– prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

– znajomość drugiego języka (szczególnie jęz. włoski)

– znajomość branży dentystycznej,

– ukończone kursy sprzedażowe, negocjacyjne, organizacji czasu pracy,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z zaznaczeniem obszaru, na który Państwo aplikujecie na adres:  rekrutacja@multidental.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Witamy na naszej nowej odświeżonej

stronie internetowej!

Od teraz możesz śledzić na bieżąco aktualności oraz terminarz szkoleń, na które gorąco zapraszamy.